Darmowe kolorowanki do druku

Przygotowane przez nas edukacyjne kolorowanki dla dzieci są wykonane z dużą dokładnością i stosunkowo wiernie odzwierciedlają daną rzecz. Dzięki temu dzieci nie tylko mają przyjemność z kolorowania, ale także poznają budowę roślin, zwierząt i przedmiotów codziennego użytku. Dla początkujących artystów, którzy nie mają jeszcze wprawy proponujemy proste kolorowanki dla najmłodszych: gruby obrys i duże, proste kształty.

edukacyjne-kolorowanki-dla-dzieci-darmowe-kolorowanki-06

Drukowanie ich jest darmowe w celach niekomercyjnych.

Dozwolone jest:

  • druk oraz wykorzystanie do celów prywatnych, edukacyjnych i rozrywkowych w domu
  • druk oraz wykorzystanie w niekomercyjnych placówkach edukacyjnych i opiekuńczych typu: żłobki, przedszkola, szkoły, świetlice, domy dziecka, inne ośrodki

Bez zgody autora niedozwolone jest publikowanie kolorowanek w innych mediach (strony www, materiały drukowane itp.) oraz wykorzystywanie w celach komercyjnych np. użycie na terenie firm prywatnych. Usuwanie podpisu o autorstwie kolorowanek jest bezwzględnie niedozwolone i stanowi naruszenie praw autorskich. Jakiekolwiek bezprawne użycie zawartych tu kolorowanek (dzieł graficznych) stanowi czyn karalny i autor będzie dochodził swoich praw w postaci odszkodowania na drodze sądowej.